Sağlık Bilimleri Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

2019 Bahar Vize Mazeret Sınav Programı

 

 

M.Ü.SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

 

Sınava Girecek Öğrencilerin

Adı Soyadı

Mazeret Sınavına Gireceği Dersin Adı/Öğretim Üyesi/Gözetmen

Sınav Tarihi

Saati

 

Nur Sena ALKAN

 

SYN3002 Sağlık İşletmelerinde Stratejik Yönetim

29 Nisan 2019 Pazartesi

09:30

 

Zehra Aleyna ÖZTÜRK

HUK1036 Sağlık Hukuku

29 Nisan 2019 Pazartesi

09:30

Zehra Aleyna ÖZTÜRK

YON1036 Yönetim ve Organizasyon

29 Nisan 2019 Pazartesi

13:00

İrem KAYRA

Senem BULUT

BSP2026 Sağlık Bilgi Teknolojileri

29 Nisan 2019 Pazartesi

13:00

Nur Sena ALKAN

ATA122 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Gözetmen Tuğba BEYHAN

29 Nisan 2019 Pazartesi

14:00

Senem BULUT

CEKO2081 Sosyal Güvenlik ve Sağlık Sigortacılığı

30 Nisan 2019 Salı

09:30

Ceren Nur ÇORLU

IK3015 Sağlık İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi

30 Nisan 2019 Salı

13:00

Betül EKER

Muhammed Buğra AVŞAR

YDI2056 Mesleki İngilizce

30 Nisan 2019 Salı

13:00

Zehra Aleyna ÖZTÜRK

TRD122 Türk Dili

Gözetmen Özge ÇANDERELİ

30 Nisan 2019 Salı

14:00

Şifa GÖKTEPE

SYN1002 Temel Sağlık Bilgisi

02 Mayıs 2019 Perşembe

09:30

Zehra Aleyna ÖZTÜRK

Fatih BEYAZ

SYN2069 Sağlık Terminolojisi ve Kavramları

02 Mayıs 2019 Perşembe

09:30

Hakki ÇİNKİLİÇ

SYN2006 İlk Yardım ve Acil Sağlık Hizmetleri Yönetimi

02 Mayıs 2019 Perşembe

09:30

Senem BULUT

SGL2004 Araştırma Yöntemleri ve Biyoistatistik

02 Mayıs 2019 Perşembe

13:00

Fatih BEYAZ

KSS2059.5 Satranç

02 Mayıs 2019 Perşembe

13:00

Zehra Aleyna ÖZTÜRK

SGL2055 İlk Yardım

03 Mayıs 2019 Cuma

09:30

Mücahit YILMAZ

Zehra Aleyna ÖZTÜRK

 

MUH1036 Muhasebe

03 Mayıs 2019 Cuma

14:00

Muhammed Buğra AVŞAR

NKY3036 Sağlık İşletmelerinde Kantitatif Yönetim 

03 Mayıs 2019 Cuma

14:00

NOT : Sınav öncesi hocalarınız/gözetmenleriniz ile irtibata geçiniz.

 

EBELİK BÖLÜMÜ


Adı Soyadı

Mazeret Sınavına Gireceği Dersin Adı 

Mazeret Sınav Tarihi ve Saati

 

Gamze Sevim UÇAR

 

EBE 2006.1  Doğurganlığın Düzenlenmesi

30.04.2019   Salı

Saat: 10.00

KSS2055.1  İstanbul Kültürü ve Yaşam

02.05.2019 Perşembe

Saat: 10.00

EBE2060.1  Ebeveynliğe Hazırlık

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

SGL1004.1  Genetik

03.05.2019 Cuma

Saat:13.00

BSB2024.1  Sağlık Bilgi Teknolojileri

02.05.2019 Perşembe

Saat: 14.00

SGL2061.1  Sağlık Eğitimi

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

EBE2002.1  Riskli Gebelikler

29.04.2019 Pazartesi

Saat:12.00

EBE2063.1  İnfertilite ve Ebelik

02.05.2019 Perşembe

Saat: 09.30

EBE2004.1  Cerrahi Hastalıklar

02.05.2019 Perşembe

Saat: 11.00

Semanur  ÇİTİL

EBE2060.1 Ebeveynliğe Hazırlık

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

Tuğbanur  MENDİL

EBE2060.1 Ebeveynliğe Hazırlık

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

Kader KIRTIL

EBE2060.1 Ebeveynliğe Hazırlık

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

Nefiye ÇANKAYA

EBE2060.1 Ebeveynliğe Hazırlık

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

Songül  ÇALIŞKAN

SGL2061.1  Sağlık Eğitimi

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

Zeynep ERARSLAN

EBE2002.1  Riskli Gebelikler

29.04.2019 Pazartesi

Saat:12.00

YDI2056.1Mesleki İngilizce

29.04.2019 Pazartesi

Saat:13.30

Büşra  DERİCİ

BSB2024.1  Sağlık Bilgi Teknolojileri

02.05.2019 Perşembe

Saat: 14.00

Şeyma  SIRAKAYA

EBE3002     Riskli Doğum ve Doğum Sonu Dönem

30.04.2019   Salı

Saat: 10.00

EBE2064     Kanıta Dayalı Ebelik

02 Mayıs 2019 Saat: 11.00

EBE2060.1 Ebeveynliğe Hazırlık

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.30

BSB2024.1  Sağlık Bilgi Teknolojileri

02.05.2019 Perşembe

Saat: 14.00

IST3010   Biyoistatistik

02.05.2019 Perşembe

Saat: 10.30

EBE3006  Kadın Sağlığı ve Hastalıkları

29.04.2019 Pazartesi Saat: 10.00

Rozerin BULUT

EBE1002.1 Ebelikte Temel İlke ve Uygulamalar

02.05.2019 Perşembe

Saat: 12.00

Kevser BETTEN

EBE2056  Doğal Doğum

30.04.2019 Salı

Saat:10.00

EBE 3004 Ruh Sağlığı

03.05.2019 Cuma

Saat:12.00

EBE 2061 Gebelik ve Doğum Psikolojisi

03.05.2019 Cuma

Saat:12.00

ILT 2081 Mesleki İletişim

03.05.2019 Cuma

Saat:12.00


 

 FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 

Sınava Girecek Öğrencilerin

Adı Soyadı

Mazeret Sınavına Gireceği Dersin Adı/Öğretim Üyesi/Gözetmen

Sınav Tarihi

Saati

Mehmet Selman UYSAL

Fatih BOZTAŞ

FTR2004 Tedavi Hareketleri

29.04.2019 Pazartesi

09:00

Seher OYANIKER

FTR3008 Geriatrik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

29.04.2019 Pazartesi

09:00

Ayşegül SAFA

Yağmur ÖZCAN

SGL1008.1 Dahili Anatomi

29.04.2019 Pazartesi

13:00

İbrahim POLAT

FTR2006 Mobilizasyon

29.04.2019 Pazartesi

14:00

Seher OYANIKER

FTR3010 Ortopedik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

30.04.2019 Salı

09:00

Fatma Nur DENİZ

Enes KAYA

FTR2008 Kinezyoloji

02.05.2019 Perşembe

10:30

Zehra TAŞKIN

SGL3002 Sağlık Bilimlerimde Araştırma Yöntemleri ve Biyoistatistik

02.05.2019 Perşembe

10:30

Ayşe Gül SAİN

Ezgi KABACIK

Mehmet ÖRTEŞ

Büşra SARMA

Aişe KAYA

Sıla SALICI

Gizem ÖNAL

Mehmet Selman UYSAL

SGL1020 Patoloji

02.05.2019 Perşembe

13:00

Ayşegül SAFA

YDI2056.2 Mesleki İngilizce

02.05.2019 Perşembe

15:00

Zehra TAŞKIN

SGL2056 İlk Yardım ve Acilde Fizyoterapi

03.05.2019 Cuma

16:00


 HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 

Sınava Girecek Öğrencilerin Adı Soyadı Mazeret Sınavına Gireceği Dersin Adı/Öğretim Üyesi/Gözetmen Sınav Tarihi Saati
ÜMMÜGÜLSÜM MOL BDY2063 ÖZEL DURUMLARDA BESLENME 3 Mayıs 2019 Cuma 10:30:00
SENA SEVDE ÇETİNKAYA BDY2063 ÖZEL DURUMLARDA BESLENME 3 Mayıs 2019 Cuma 10:30:00
ECE GÜLTEN ERÇOBAN BDY2063 ÖZEL DURUMLARDA BESLENME 3 Mayıs 2019 Cuma 10:30:00
SÜMEYYE DEMİR HEM3006 HEMŞİRELİKTE YÖNETİM * 30 Nisan 2019 Salı 15:30:00
TUĞBA ASLAN HEM2069 AİLE İÇİ ŞİDDET * 30 Nisan 2019 Salı 13:00:00
GÜLCAN ALTINTAŞ HEM1012 HEMŞİRELİK ESASLARI * 30 Nisan 2019 Salı 13:00:00
YUNUS DEVRAN SGL2057 MAKALE OKUMA VE DEĞERLENDİRME * 30 Nisan 2019 Salı 13:00:00
FESİH TAYLAN YDI2056 MESLEKİ İNGİLİZCE 29 Nisan 2019 Pazartesi 13:00:00
ESRA GÖKSOY HEM2050 GERİATRİK YAŞAM 29 Nisan 2019 Pazartesi 15:00:00
İBRAHİM UĞURLU DB2050 ELEŞTİREL DÜŞÜNME 2 Mayıs 2019 Perşembe 09:30:00
ECE GÜLTEN ERÇOBAN DB2050 ELEŞTİREL DÜŞÜNME 2 Mayıs 2019 Perşembe 09:30:00
MEMUNATU TETTEH DB2054 KİŞİLERARASI İLİŞKİLER 2 Mayıs 2019 Perşembe 11:30:00
       
* İŞARETLİ DERSLER 1 MAYIS TATİLİ NEDENİYLE DERS GÜN VE SAATİ DIŞINA ALINMIŞTIR.


BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ


KMY2054 BESLENME BİYOKİMYASI 30.04.2019 11:00 ZEYNEL ABİDİN YARDIMCI İZEL AYCAN BAŞOĞLU
AMİNE ECE KARABAY
BDY3008 HASTALIKLARDA TIBBİ BESLENME TEDAVİSİ 30.04.2019 13:00 SÜMEYYE DEMİR GÜL ÖĞREN
EMİNE ASLI ALTUNTAŞ
BDY3002 ÇOCUK HASTALIKLARINDA BESLENME 30.04.2019 10:00 GÜLERYÜZ CEYDA KÜÇÜKBAŞ BEGÜMHAN ÖMEROĞLU
BDY3006 TOPLU BESLENME SİSTEMLERİ 30.04.2019 13:00 GÜLERYÜZ CEYDA KÜÇÜKBAŞ ASLI YİĞİT
BDY2004 BESİN MİKROBİYOLOJİSİ 30.04.2019 13:00 GİZEM GÜMÜŞHAN AYBİKE CEBECİ
BDY2006 BESİN KONTROLÜ VE MEVZUATI 30.04.2019 13:00 BÜŞRA NUR TAYTEKİN BUSE SARIKAYA
SGL2055 İLK YARDIM 2.05.2019 15:00 EMİNE ASLI ALTUNTAŞ ESMA OĞUZ
KMY2034 BESİN KİMYASI VE ANALİZLERİ 2.05.2019 13:00 AMİNE ECE KARABAY DİCLE KARĞIN
HUK2083 SAĞLIK HUKUKU 3.05.2019 14:00 ASENA NUR ÇOPUROĞLU YUNUS EMRE BAKIRHAN





Bu sayfa Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından en son 26.04.2019 12:34:28 tarihinde güncellenmiştir.