Sağlık Bilimleri Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

I. ULUSLARARASI FİZYOTEKNOTERAPİ KONGRESİ

 

INTERNATIONAL CONGRESS ON PHYSIOTECHNOTHERAPY  

 

Sayın Meslektaşlarımız,

Hizmet verdiğimiz kişilerin hayatını kolaylaştıran, tedavi programlarına hastaların daha fazla katılımını sağlayarak rehabilitasyon hizmetlerinin başarısını arttıran teknolojik uygulamalar, fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında her geçen gün daha fazla yer almaktadır.

Teknolojik gelişmeler ile paralel olarak, başarımızı arttıracak güncel çözümler geliştirilmekte, alanımızın kullanımına sunulmaktadır. Bu konuda kanıta dayalı çalışmalar yapan, yüksek teknoloji içeren projeler sunan, teknolojik yaklaşımları fizyoterapi ve rehabilitasyon eğitim müfredatına katan, geliştirdikleri inovatif ürünlerden dolayı ulusal/uluslararası platformlarda ödüller alan meslektaşlarımızın sayısı da sevindirici oranda artmaktadır.

Endüstride, Medikalde 4.0 vizyonları belirlenirken, bizler de Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 4.0 vizyonumuzu geliştirelim, geleceğe kendimizi hazırlayalım. Bu amaç doğrultusunda bilgi birikimlerimizi ve araştırmalarımızı paylaşacak, projelerimizi tartışacak platformlarda buluşalım.

Bu amaçlarla geçmişte birlikte yaşadığımız, geçmişimizin izlerini taşıyan özel bir bölge olan Bosna Hersek'te gerek akademik ve gerekse sosyal faaliyetlerden oluşan I. Uluslararası Fizyoteknoterapi Kongresi organizasyonunu planladık. 

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında teknolojik çalışmalar yapan, bu alana ilgi duyan farklı mesleklerdeki akademisyenleri, interdisipliner anlayışla bir araya getireceğimiz ilk kongrenin her yıl artan bir katılımla tekrarlanmasını arzuluyoruz.

Sizleri Saraybosna'ya davet etmekten büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyor, bu özel ortamda buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Varlığınızla büyük katkıda bulunacağınız kongremizde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

 

Organizasyon Komitesi

WEB: www.icptt.eu

 

YER: SARAYBOSNA, BOSNA-HERSEK

TARİH: 9 – 13 MAYIS 2018

ONURSAL BAŞKAN

M. Emin ARAT

M. Gülden POLAT

BAŞKAN

Zübeyir SARI

 

 

 

 

Bu sayfa Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından en son 31.01.2018 10:17:10 tarihinde güncellenmiştir.