Fotoğraf Galerisi

 

2020 SYB KADRO YÜKSELTİLMELERİ VE ÖDÜLLER

 

2019 ORYANTASYON PROGRAMI

 

2019 MEZUNİYET TÖRENİ

 

 

 

 

Sağlık yönetimi bölümünün düzenlediği "Sağlık Hizmetlerinde İnovasyon Yönetimi" konulu eğitim toplantısı 17 Mayıs'ta Sultanahmet Külliyesinde gerçekleşti. 

Panelin açılış konuşmalarını yapan  Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Gülden Polat  Sultanahmet Külliyesi ve Marmara Üniversite'nin köklü geçmişinden bahsederken; Dekan Yardımcısı ve Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı  Prof. Dr. Mehveş Tarım inovatif dünyada sağlık yönetimi bölümünün önemine değindi. 

Doç. Dr Emre İşçi'nin moderatörlüğünü yaptığı etkinliğe İstanbul Aydın Üniversitesi Medicana Bahçelievler Hastanesi'nden Prof. Dr. Ayhan Olcay, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. Handan Ankaralı, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi M. Erkan Karabekmez, ve Anadolu Sağlık Merkezi Kalite ve Hasta Güvenliği Direktörü Uzm. Dr. Hişam Alahdab konuşmacı olarak katıldılar.

Etkinlikte konuşmacılar tarafından inovasyon ve süreç yönetimi, tıpta büyük veri analizi, biyoinformatik ve sağlık hizmetleri, endüstriyel tıp ortamında inovatör hekimlik, tıpta yapay zeka, sağlık hizmetlerinde inovasyon dostu ortam nasıl sağlanmalı konularına değinildi. 

Kamu ve özel sektör sağlık çalışanları ile çeşitli üniversitelerin lisans ve lisansüstü öğrencilerinin de katıldığı etkinlik beyin fırtınası ve soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Marmara Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Öğrenci Kulüpleri İle Değerlendirme Toplantısı 26.10.2018’de Enstitüler Binası Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

 
Toplantıda 2017-2018 yılında en aktif ilk 5 öğrenci kulübüne teşekkür belgeleri takdim edildi. Fakültemiz kulüplerinden olan Beslenme ve Diyetetik Kulübü en aktif 5 kulüp arasına girmiştir. Kulüp danışmanı Öğr. Gör. Zehra Margot Çelik ve 2017-2018 kulüp temsilcisi İrem Görgülü ile kulüpte aktif olan, emeği geçen tüm öğrencileri tebrik ederiz.

 

13.09.2018 tarihinde Yükseköğretim Kurulu Dış Değerlendirme Eğitimine Prof. Dr. M. Gülden Polat ve Prof. Dr. Mehveş Tarım üniversitemizi temsilen katıldılar.

 

1. ULUSLARARASI 2. ULUSAL İSTANBUL EBELİK GÜNLERİ KONGRESİ

 

 

1. ULUSAL SAĞLIK VE MEDYA SEMPOZYUMU 

 

 

1.ULUSLARARASI 2.ULUSAL HALK SAĞLIĞI HEMŞİRELİĞİ KONGRESİ

 

NÖROFİZYOLOJİK EGZERSİZ UYGULAMALARI LABORATUVARI

 

ELEKTROFİZİKSEL UYGULAMA LABORATUVARI

 

 

VİRTÜEL REHABİLİTASYON ÜNİTESİ & BİYOMEKANİK VE PERFORMANS ANALİZİ LABORATUVARI

 

KARDİYOPULMONER REHABİLİTASYON ÜNİTESİ

 

BESLENME İLKELERİ LABORATUVARI

 

EBELİK TEMEL BECERİ LABORATUVARI

 

2016-2017 MEZUNİYET TÖRENİ

 

Marmara Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Marmara Üniversitesi Turk Kizilayi Kulübü nün destekleriyle düzenlenen kan bağışı kampanyası

 

 

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ

   

 

   2012-2013 VEDA PARTİSİ

          

  KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ 10 MAYIS 2013

 

V. ULUSAL FİZYOTERAPİ ÖĞRENCİ KONGRESİ 4-6 MAYIS 2012

 

 YENİDOĞAN SEMPOZYUMU 1 HAZİRAN 2012

   10 ARALIK 2014 FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ KADIKÖY BELEDİYESİ EMPATİ SAHNESİ ETKİNLİĞİ 

 

 

 10 KASIM 2017

                                                                                                                                                                   Sayfa başına git


Bu sayfa Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından en son 16.01.2020 13:55:49 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM