Yönetim Kurulu

 

Başkan

Prof. Dr. Mehveş TARIM

 

Üyeler

Prof. Dr. M. Gülden POLAT 

Prof. Dr. Ayşen GARGILI  

Prof. Dr. Ayşe ERGÜN                  

Doç. Dr. İlkşan DEMİRBÜKEN                                         

Doç. Dr. Gökçe MEREY                                             

Dr. Öğr. Üyesi Murat Dinçer ÇEKİN

Raportör

Çetin KILIÇ

 

Yönetim Kurulu toplantı Tarihleri

14 Şubat 2023

28 Şubat 2023

14 Mart 2023 

28 Mart 2023

 

 

 


Bu sayfa Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından en son 16.01.2023 13:53:07 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM